Керівництво

Виникла помилка. Будь ласка, перезавантажте сторінку.

Наші партнери.

Підприємства, з якими ми співпрацюємо.

Перший Український тест-драйв Нового Touareg

Ділимося відео з Першого Українського тест-драйву Нового Touareg, який було проведено у форматі заходу European Business Association дилерами "Атлант-М Лепсе" та "Атлант-М Дніпровська набережна".

Новий Touareg

Завдяки лінійному дизайну новий Touareg виглядає впевнено та привертає увагу з першого погляду: вражаючий подовжений капот, бокові лінії з виразними контурами, блоки ефектних задніх LED-ліхтарів - новий Touareg - це елегантний та водночас динамічний позашляховик. Раді Вам повідомити, модель Touareg відкрито до замовлення.

Підприємство

2000

Відкриття автосалону «Автоцентр Атлант-М»

10 листопада 2000 року відбулося відкриття офіційного дилера Volkswagen AG в Києві та Київській області - «Автоцентр Атлант-М» (зараз «Атлант-М Лепсе»).

2005

Компанія здобула премію «Сервіс Року 2005. Краща компанія в наданні сервісних послуг»

«Автоцентр-Атлант-М» нагороджено премією «Сервіс Року 2005. Краща компанія в наданні сервісних послуг», яка була вручена на осінній сесії «Автофорум Україна 2005». Нагорода відображає дійсну турботу про клієнтів і визнання автовласниками, що сервісні послуги надаються на найвищому рівні.

2005

«Автоцентр Атлант-М» - найкращий дилер Volkswagen в Україні

Щорічно за підсумками роботи дилерів, з 2001 по 2005 роки, імпортер привласнював звання кращого дилера Volkswagen в Укріане «Автоцентру Атлант-М».

2005

Найкращий результат з продажу комерційних автомобілів в Україні в 2005 році

«Автоцентр Атлант-М» удостоєний вищої нагороди в номінації «Кращий з продажу комерційних автомобілів в Україні 2005 року».

Підсумком роботи «Автоцентру-Атлант-М» за 2005 рік став результат в 35% продажів комерційних автомобілів Volkswagen в Україні.

2007

«Автоцентр Атлант-М» змінює назву на «Атлант-М Лепсе»

В квітні 2007 компанія «Автоцентр Атлант-М» змінила свою назву на «Атлант-М Лепсе», закріпивши тим самим свою приналежність до великого автомобільного холднігу «Атлант-М». Відтепер «Атлант-М Лепсе» - експерт з вибору Вашого улюбленого автомобіля.

2008

Проведена повна реконструкція сервісного центру «Атлант-М Лепсе»

В 2008 році була проведена повна реконструкція сервісного центру «Атлант-М Лепсе» , із заміною обладнання і зі значним розширенням території станції. Пропускна здатність СТО складає більше 200 автомобілів на день. На території СТО знаходиться 70 робочих місць на ділянках: ТО і ремонту, кузовних і лакофарбових робіт, ділянці передпродажної підготовки, додаткового обладнання та миття автомобілів.

2008

Наші клієнти виказують нам довіру найкращим показником у Холдингу

У лютому 2008 року автоцентр «Атлант-М» був визнаний лідером по задоволеності клієнтів серед усіх підприємств МАХ «Атлант-М» в трьох країнах.

2009

Співробітник «Атлант-М Лепсе» здобув перемогу в конкурсі

За підсумками конкурсу продавців-консультантів автомобілів VW «Морський вітер», який проводився ТОВ «Порше Лізинг Україна» спільно з імпортером Volkswagen в Україні ТОВ «Порше Україна», переможцем став Довбищенко Сергій, співробітник автоцентру «Атлант-М Лепсе».

2009

СТО «Атлант-М Лепсе» зайняла 2-е місце в рейтингу «ДЕНЬГИ.ua»

За підсумками дослідження «ДЕНЬГИ.ua» по перевірці рівня та якості сервісу на популярних київських СТО офіційних дилерів, «Атлант-М Лепсе» зайняла 2-е місце.

2012

Автоцентр «Атлант-М Лепсе» здобув дві нагороди на дилерській зустрічі у Зальцбурзі

На дилерській зустрічі, яка пройшла 25-27 січня 2012 року в Зальцбурзі, Автоцентр «Атлант-М Лепсе» здобув нагороди «Лідер з продажу легкових автомобілів Volkswagen» та «Лідер з продажажу VW Phaeton».

2015

«Атлант-М Лепсе» нагороджений Дипломом Porsche Finance Group

3-го грудня на щорічній дилерській конференції Volkswagen AG в м. Київ, офіційний дилер Volkswagen «Атлант-М Лепсе» нагороджений Дипломом Porsche Finance Group.

Нагорода присуджена в номінації «Лідер з продажу послуг управління автопарками Porsche Finance Group 2015».

2017

«Атлант-М Лепсе» 17 років!

Автоцентр «Атлант-М Лепсе» в 2017 році відзначає своє 17-ти річчя. З листопада 2000 року ми являємося офіційним дилером Volkswagen AG в Києві та Київській області. За підсумками 2001-2005 років, Автоцентр «Атлант-М Лепсе» був удостоєний почесного звання «Кращий дилер Volkswagen в Україні» і за підсумками 2001-2008 років - почесної нагороди «Кращий сервіс року»!

2018

«Атлант-М Київ» - нам 18!

Друзі, у цьому році нашому автосалону виповняється 18 років!

Цей рік для нас був багатим на події. Ми робимо редизайн салону, щоб відповідати високим стандартам бренду Volkswagen, впроваждуємо нові стандарти роботи та обслуговування, змінили назву на «Атлант-М Київ».

Дякуємо, що Ви з нами, наші любі клієнти!