Керівництво
Відділ продажу легкових автомобілів VW
Відділ корпоративних продажів
Відділ сервісу
Запасні частини
Відділ продажу б/у легкових автомобілів VW

Наші партнери.

Підприємства, з якими ми співпрацюємо.

Перший Український тест-драйв Нового Touareg

Ділимося відео з Першого Українського тест-драйву Нового Touareg, який було проведено у форматі заходу European Business Association дилерами "Атлант-М Лепсе" та "Атлант-М Дніпровська набережна".

Новий Touareg

Завдяки лінійному дизайну новий Touareg виглядає впевнено та привертає увагу з першого погляду: вражаючий подовжений капот, бокові лінії з виразними контурами, блоки ефектних задніх LED-ліхтарів - новий Touareg - це елегантний та водночас динамічний позашляховик. Раді Вам повідомити, модель Touareg відкрито до замовлення.

Підприємство

2000

Відкриття автосалону «Автоцентр Атлант-М»

10 листопада 2000 року відбулося відкриття офіційного дилера Volkswagen AG в Києві та Київській області - «Автоцентр Атлант-М» (зараз «Атлант-М Лепсе»).

2005

Компанія здобула премію «Сервіс Року 2005. Краща компанія в наданні сервісних послуг»

«Автоцентр-Атлант-М» нагороджено премією «Сервіс Року 2005. Краща компанія в наданні сервісних послуг», яка була вручена на осінній сесії «Автофорум Україна 2005». Нагорода відображає дійсну турботу про клієнтів і визнання автовласниками, що сервісні послуги надаються на найвищому рівні.

2005

«Автоцентр Атлант-М» - найкращий дилер Volkswagen в Україні

Щорічно за підсумками роботи дилерів, з 2001 по 2005 роки, імпортер привласнював звання кращого дилера Volkswagen в Укріане «Автоцентру Атлант-М».

2005

Найкращий результат з продажу комерційних автомобілів в Україні в 2005 році

«Автоцентр Атлант-М» удостоєний вищої нагороди в номінації «Кращий з продажу комерційних автомобілів в Україні 2005 року».

Підсумком роботи «Автоцентру-Атлант-М» за 2005 рік став результат в 35% продажів комерційних автомобілів Volkswagen в Україні.

2007

«Автоцентр Атлант-М» змінює назву на «Атлант-М Лепсе»

В квітні 2007 компанія «Автоцентр Атлант-М» змінила свою назву на «Атлант-М Лепсе», закріпивши тим самим свою приналежність до великого автомобільного холднігу «Атлант-М». Відтепер «Атлант-М Лепсе» - експерт з вибору Вашого улюбленого автомобіля.

2008

Проведена повна реконструкція сервісного центру «Атлант-М Лепсе»

В 2008 році була проведена повна реконструкція сервісного центру «Атлант-М Лепсе» , із заміною обладнання і зі значним розширенням території станції. Пропускна здатність СТО складає більше 200 автомобілів на день. На території СТО знаходиться 70 робочих місць на ділянках: ТО і ремонту, кузовних і лакофарбових робіт, ділянці передпродажної підготовки, додаткового обладнання та миття автомобілів.

2008

Наші клієнти виказують нам довіру найкращим показником у Холдингу

У лютому 2008 року автоцентр «Атлант-М» був визнаний лідером по задоволеності клієнтів серед усіх підприємств МАХ «Атлант-М» в трьох країнах.

2009

Співробітник «Атлант-М Лепсе» здобув перемогу в конкурсі

За підсумками конкурсу продавців-консультантів автомобілів VW «Морський вітер», який проводився ТОВ «Порше Лізинг Україна» спільно з імпортером Volkswagen в Україні ТОВ «Порше Україна», переможцем став Довбищенко Сергій, співробітник автоцентру «Атлант-М Лепсе».

2009

СТО «Атлант-М Лепсе» зайняла 2-е місце в рейтингу «ДЕНЬГИ.ua»

За підсумками дослідження «ДЕНЬГИ.ua» по перевірці рівня та якості сервісу на популярних київських СТО офіційних дилерів, «Атлант-М Лепсе» зайняла 2-е місце.

2012

Автоцентр «Атлант-М Лепсе» здобув дві нагороди на дилерській зустрічі у Зальцбурзі

На дилерській зустрічі, яка пройшла 25-27 січня 2012 року в Зальцбурзі, Автоцентр «Атлант-М Лепсе» здобув нагороди «Лідер з продажу легкових автомобілів Volkswagen» та «Лідер з продажажу VW Phaeton».

2015

«Атлант-М Лепсе» нагороджений Дипломом Porsche Finance Group

3-го грудня на щорічній дилерській конференції Volkswagen AG в м. Київ, офіційний дилер Volkswagen «Атлант-М Лепсе» нагороджений Дипломом Porsche Finance Group.

Нагорода присуджена в номінації «Лідер з продажу послуг управління автопарками Porsche Finance Group 2015».

2017

«Атлант-М Лепсе» сьогодні

Автоцентр «Атлант-М Лепсе» в 2017 році відзначає своє 17-ти річчя. З листопада 2000 року ми являємося офіційним дилером Volkswagen AG в Києві та Київській області. За підсумками 2001-2005 років, Автоцентр «Атлант-М Лепсе» був удостоєний почесного звання «Кращий дилер Volkswagen в Україні» і за підсумками 2001-2008 років - почесної нагороди «Кращий сервіс року»!