Гарантія

Офіційна гарантія 4 роки або 120 000 км пробігу на нові Volkswagen.
Гарантия Volkswagen

Для всіх моделей легкових автомобілів Volkswagen, окрім Нового Polo Sedan та автомобілів з обмежених спеціальних партій , діє нова гарантія 4 роки з моменту придбання автомобіля або до досягнення 120 000 км пробігу, в залежності від того, що настане раніше, протягом перших двох років експлуатації гарантія надається без обмеження пробігу автомобіля. 

Нові умови гарантії стали можливі завдяки високій якості технічного обслуговування автомобілів та високому рівню сервісу в офіційних дилерських центрах. 

Умови гарантії: 

  • Дія гарантії не поширюється на деталі, що вийшли з ладу внаслідок природнього зносу або в результаті некоректної експлуатації, або через участь в спортивних змаганнях; 
  • Всі замінені по гарантії деталі переходять у власність Volkswagen. На запасні частини, що використовуються при гарантійному ремонті, надається гарантія, термін дії якої закінчується одночасно з терміном дії гарантії на автомобіль; 
  • Дія гарантії не поширюється на рекомендоване виконання технічного обслуговування автомобіля; 
  • Зміна власника автомобіля не впливає на дію гарантії. 

Гарантія від наскрізної корозії 

Термін дії гарантії на захист від наскрізної корозії, викликаної проникненням іржі з внутрішньої поверхні кузова на зовнішню, становить 12 років з моменту першої реєстрації окрім Volkswagen Amarok (тип 2H). 

Умови гарантії: 

  • При виявленні дефекту необхідно негайно повідомити про нього найближчого офіційного дилера Volkswagen. За умови дії гарантійного періоду. 
  • Наскрізна корозія не повинна бути викликана пошкодженням, відсутністю або недостатнім доглядом або технічним обслуговуванням автомобіля чи зовнішньою корозією.
  • Область пошкодження, що стала приводом для пред'явлення претензії, не виникла в результаті проведення ремонтних робіт з нижчим рівнем захисту від наскрізної корозії.

За більш детальною інформацією шодо умов гарантії, звертайтеся до сервісного центру "Атлант-М Лепсе".