Новини автосалону
08.10.2018

CarLOG - представляємо особистий кабінет нового покоління

Нова версія особистого кабінета - carLOG. Знайти свого дилера, записатись на сервіс, обрати автомобіль зі складу чи сконфігурувати за власним смаком стало ще простіше.
CarLOG - представляємо особистий кабінет нового покоління

Шановні клієнти!

Раді вам повідомити, про нову версію особистого кабінета, який від тепер має власну назву - carLOG. Знайти свого дилера, записатись на сервіс, обрати автомобіль зі складу чи сконфігурувати за власним смаком стало ще простіше!

Головна перевага нового рішення - можливість Вам мати один єдиний обліковий запис для всіх брендів та послуг, що представляє Порше Холдинг та його партнери в Україні. Наприклад, відтепер випадки, коли Ви володієте власним Audi Q7 2015 р.в., а дружина володіє Volkswagen Beetle 2017 р.в., для власного бізнесу Ви розглядяєте придбання 2-х одиниць Volkswagen Caddy 2018 р.в., а у яксості другого авто в родині розглядаєте пропозицію авто з порталу Das WeltAuto - потребують наявності лише одного аккаунту carLOG, що є ключем до усіх наявних онлайн-систем - Склад авто, Конфігуратор, сайт Das WeltAuto. додаток SalesPad, тощо. Перелік онлайн-систем, пов'язаних з carLOG постійно зростає.

Створити власний аккаунт можна на сайті carLOG - carlog.in.ua доступ до якого вже налаштований з усіх повязаних з carLOG систем.

У будь-якому місці і в будь-який час Ви зможете додати власний автопарк у свій кабінет, додати обраного дилера, скористатись послугою запису на сервіс, обрати новий автомобіль зі складу, автомобіль з пробігом від Das WeltAuto або сконфігурувати автомобіль своєї мрії. І це тільки початок!