Сервісні новини
31.03.2019

Свіжий подих вашого автомобіля!

При ввімкненні кондиціонера після зими, водії починають помічати неприємний запах в салоні, який зникає після виключення охолоджувача повітря.Чому з'являється неприємний запах?
1

У будь-якому кондиціонері є випарник, на якому осідає волога. Конденсат змішується з пилом і брудом, що містяться у повітрі, та утворюється середовище для появи бактерій. Саме вони стають джерелом неприємного запаху та викликають алергії.Але це не єдиний неприємний факт. Волога та бруд між радіатором кондиціонера і радіатором охолодження мотора, порушують правильне охолодження компресора спліт-системи, викликають корозію алюмінієвих елементів, як наслідок, поломка та ремонт кондиціонера...Щоб запобігати цим неприємностям, треба вчасно робити антибактеріальну обробку кондиціонера.Пропонуємо Вам забезпечити чистоту та свіжість в салоні, зробивши заміну фільтру та антибактеріальну обробку з вигодою!

В Атлант-М Київ

антибактеріальна обробка системи кондиціонування та заміна фільтру салону - 600 грн.

Обрати фільтр салону ви можете у залежності від своїх потреб та віку авто.
Вартість фільтру додається до робіт.

Який фільтр Вам потрібен? В наявності ми маємо 3 вида фільтрів:

  • паперовий фільтр салона, який захищає від пилу та бруду повітря, але не фильтрує його від  та алергенів
  • фільтр з активованим вугіллям, захищає від пилу та сажі, фільтруючи повітря як "губка"
  • протиалергенний високоефективний фільтр, який має 3 шара: поглинаючий матеріал, шар активованого вугілля, та шар з протиалергенною активною речовиною, яка нейтралізує алергени.

Незалежно від того, який фільтр ви обираєте, він надійно захистить вас від бруду та пилу у салоні. Для того, щоб визначитись, який фільтр вам потрібен, ми приводимо нижче детальний опис властивостей фільтрів.

Фільтри салону Volkswagen

За допомогою шару активованого вугілля в Оригінальних філь­трах салону від Volkswagen, газоподібні речовини, які пов'язані насамперед з неприємними запахами, можуть ефективно погли­натися. Але також фільтри салону запобігають вільному потра­плянню шкідливих газоподібних речовин в салон автомобіля. Оригінальні фільтри салону від Volkswagen на 99% захи­щають салон Вашого Volkswagen від більшості твердих та газоподібних забруднюючих речовин. .

Оригінальні протиалергенні фільтри із шаром активованого вугілля.

Призначені для затримання пилку й спор, що викликають алергію та очищення від мікроорганізмів і твердих часток, які спричиняють неприємні запахи. Це особливо актуально навесні, у час цвітіння рослин, улітку, коли забагато озону, чи взимку, коли існує ймовірність смогу, або в умовах високої концентрації дрібних часток у міському повітрі чи пилку в сільській місцевості.

Протиалергенні фільтри варто замінювати щороку або через кожні 15 000 кілометрів пробігу.

Записатись на сервіс

 

Попередній запис обов'язковий. Чекаємо на Вас!

Сергій
Шкаровецький

адміністратор сервісу
Телефон: +38 044 391 44 44
Мобільний телефон:
Факс:

Любомир
Ткачук

адміністратор сервісу
Телефон:
Мобільний телефон:
Факс:

Юрій
Стадніков

адміністратор сервісу
Телефон: +38 044 391 44 44
Мобільний телефон:
Факс:

Ольга
Борисенко

старший адміністратор
Телефон: +38 044 391 44 44
Мобільний телефон:
Факс: