NORA Сервіс-центр: Оригінальні запасні частини з перших рук

Наша площа для Ваших потреб: найбільш повний асортимент запасних частин.
NORA Сервіс

Сьогодні, вживаючи скорочення NORA (нім. Nicht Organisationsgebundene Rabattbegünstigte Abnehmer - в буквальному перекладі організація, не пов'язана з автомобільним дилером) ми маємо на увазі будь-який незалежний сервіс або ремонтну майстерню, яка обслуговує автомобілі марки Volkswagen, при цьому не будучи офіційним дилером концерну.

Nora Сервіс-центр "Атлант-М Київ" є постачальником оригінальних запасних частин для організацій, що займаються ремонтом автомобілів Volkswagen. Ми поставляємо запасні частини для Audi, Seat, Skoda, Volkswagen, Volkswagen NFZ (комерційні автомобілі), запасні частини обмінного фонду та Volkswagen Classic Parts.

На нашому складі площею більше 700 кв.м. представлені більше 10 000 найменувань запасних частин концерну Volkswagen. На сьогодні це найбільш повний асортимент деталей не тільки в Україні, а й у Східній Європі, а доступ до центрального складу в Будапешті гарантує, що всі необхідні Вам комплектуючі будуть доставлені максимально оперативно і своєчасно.

Кожна деталь, що відвантажується нами, проходить ретельний контроль і відповідає найсуворішим стандартам якості та безпеки, що пред'являються Volkswagen AG до виготовленої продукції.

Ми також підтримуємо гарантійні зобов'язання: купуючи запасні частини в NORA Сервіс-центрі "Атлант-М Київ" Ви отримуєте 24 місяці гарантії від заводу-виробника і гарантійну підтримку на всій території України в мережі Volkswagen!

Незалежно від того, яка саме деталь необхідна, з NORA Сервіс-центром "Атлант-М Київ" Ви завжди отримаєте те, що потрібно: кваліфіковано, швидко, надійно!

Олексій
Артюшенко

продавець-консультант відділу запасних частин
Телефон: +38 044 391 44 44
Мобільний телефон: +38 067 618 26 21
Факс:

Сергій
Спірін

старший фахівець із збуту запасних частин
Телефон: +38 044 391 44 44
Мобільний телефон:
Факс:

Сергій
Литвинов

фахівець із збуту запасних частин
Телефон: +38 044 391 44 44
Мобільний телефон:
Факс: