Оригінальні запасні частини Volkswagen

Оригінальні деталі Volkswagen® розроблені спеціально для кожної моделі. Їх відрізняють дуже високі стандарти якості і незмінно ідеальна відповідність Вашому автомобілю Volkswagen.
Запчастини Volkswagen

Результатом використання оригінальних деталей стане скорочення тривалості ремонту і оптимальні робочі характеристики автомобіля. Тут точність відповідності деталей виходить за межі найдосконаліших вимірів. Іншою досить значною перевагою цієї продукції є її сумісність з усіма матеріалами, використовуваними Volkswagen. Цим, наприклад, усувається ймовірність ушкодження лакофарбових покриттів автомобіля, його синтетичних і гумових деталей, або навіть гірше - корозії металів, яка можлива при використанні невідповідних марок присадок до охолоджуваної рідини або рідин омивача вітрового скла.

Крім того, незаперечною перевагою є найпередовіші досягнення у виробництві автомобілів Volkswagen, тому що вони негайно стають стандартом і для Оригінальних деталей.

І навіть з позиції ціни, Оригінальні Деталі є безсумнівно кращим вибором, враховуючи вартість усього експлуатаційного ресурсу автомобіля.

З Оригінальними Деталями Volkswagen®, Ви завжди робите правильний вибір. Вони пропонують максимум якості і надійності, як і Ваш Volkswagen.

Оригінальні деталі Volkswagen®:

  • відповідають вимогам якості, які застосовувались під час виробництва Вашого автомобіля,
  • гарантують злагоджену і гармонійну роботу всіх компонентів автомобіля,
  • пропонують найкращу комбінацію безпеки, надійності і робочих характеристик.

ON-LINE ПОШУК ЗАПАСНИХ ЧАСТИН

Ви маєте можливість самостійно дізнатись про наявність та ціну запасних частин. Для Вашої зручності та економії часу ми розробили спеціальний on-line модуль перевірки Вашого автомобіля на наявність відкритих сервісних компаній заводу Volkswagen.

ПЕРЕЙТИ ДО ПОШУКУ

Лише з оригінальними запасними частинами Ваш Volkswagen на 100% Volkswagen!

Робочі години:
ПН - ПТ 9:00 - 20:00
СБ - НД 9:00 - 18:00

parts_order@atlant-m.kiev.ua

 
 

Сергій
Спірін

старший фахівець із збуту запасних частин
Телефон: +38 044 391 44 44
Мобільний телефон:
Факс:

Сергій
Литвинов

фахівець із збуту запасних частин
Телефон: +38 044 391 44 44
Мобільний телефон:
Факс:

Євген
Логущенко

фахівець із збуту запасних частин
Телефон: +38 044 391 44 44
Мобільний телефон: +380676182621
Факс: